Brutál Black Friday hét. 11.20-27.
Itt valódi, bőséges készlettel várjuk! Bármennyit vehet, nincs megszabva, mint a gagyicska-emagocskán /ott csak 4 darabot lehetett venni!/...
64 fajta, 80.000 db termék, -25-80%
+ Ajándék 3.000 Ft értékű 18W Led lámpa! /3.000 Ft felett vásárlás felett ajándék lámpa, 18W, 1500 lumen, 3.000 Ft értékű por és páramentes Tri-proof! Egy vásárló csak egyszer kaphat! Csak 1.000 db ajándék termék van!/ A visszaigazoló mailben benne lesz az ajándék lámpa!
+Ráadás! Extra nyitva tartás!
11.26. szombaton is nyitva 10-16H-ig: 1134. Lőportár utca 20/ Lehel- Lőportár sarok/; 1152. Budapest Városkapu utca 3. /Praktiker melett/
11.26-27. szombat-vasárnap 10-18H-ig nyitva: Budaörs, Tesco parkoló, Shell kút melletti üzletünk. https://leddiszkont.hu/kapcsolat.html
Led Party fények, Led kert és terasz fényfüzér,
Kerti LED fényfüzér toldható, vízálló IP44, 18 méter, 25db színes körte Leddel.
| Cikkszám | LLKER18M25DBIP44COLOR |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 13W |
| Szín | Színes |
| Védettség | IP44 |
| Méret | 18000 mm |
| Foglalat | Hálózati |
| Garancia | 24 hónap |
| Teljes készlet | ✓ | 88 db |






